Промо-код. Нові можливості заохочення клієнтів до покупки


14:29, 05 лютого 2017

Шановний партнере!
Відтепер Ви маєте можливість надавати знижку в межах вашої особистої знижки на першу покупку ваших клієнтів. Для цього, перебуваючи у VIP-зоні, перейдіть за цим посиланням з та встановіть розмір знижки для ваших нових клієнтів, пересуваючи повзунок виходячи з ваших міркувань. Майте на увазі, що ви отримуєте клієнтів, що приноситимуть вам дохід, назавжди - а тому важливо надати їм більш-менш відчутну знижку на перше придбання. Щоб зафіксувати зміну, натисніть "змінити". Для новачків, кому важко визначитися самостійно, рекомендуємо встановити розмір знижки на рівні 0,5%. Для партнерів, що досі не купували товари (або не продавали їх) та відповідно не мають знижки, функція буде доступна одразу після отримання особистої знижки.

Як це працюватиме?
- У випадку, коли Ви рекомендуєте наш магазин в усній формі, зазначте клієнтові наступне: "Якщо на сайті lagunaua.com ввести промо-код, буде знижка". Порекомендуйте записати ваш промо-код або запропонуйте клієнтові зв’язатися з вами у момент оформлення замовлення з метою отримання промо-коду. Поле для вводу промо-коду з’являється у клієнта після його заходу на сайт, зверху та посередині екрану. Нагадуємо, що у якості промо-коду виступає ваш особистий код партнера інтернет-магазину "Лагуна". Важливо розуміти, що без вводу промо-коду жодної знижки ваш клієнт не отримає (так само як і ви не отримаєте нарахування бонусів та збільшення вашої знижки), відповідно всі сторони зацікавлені в тому. Також клієнт не отримає знижки, розмір якої не визначено - а тому, будь ласка, визначте розмір знижки саме зараз. Одразу після введення промо-коду, у клієнта спливе віконце з повідомленням про отримання знижки. Всі ціни на сайті будуть зменшені на розмір, визначений вами.
- У випадку інтернет-рекомендацій ви надсилаєте клієнтові реферальне посилання, яке вже має ваш промо-код. Просто скопіюйте посилання з рядку браузера та надішліть клієнтові (ви маєте знаходитись у VIP-зоні!). В цьому випадку клієнт так само отримає визначену знижку. Одразу після переходу клієнта за вашим реферальним посиланням, у клієнта спливатиме віконце з повідомленням про отримання знижки. Всі ціни на сайті будуть зменшені на розмір, визначений вами.

Практичні рекомендації для активних партнерів, що працюють в соціальних мережах, на форумах, інформаційних сайтах:
Якщо модератори ресурсів, на яких ви раніше розміщували реферальні посилання, заважали вам та знищували такі повідомлення, скористайтеся новими можливостями промо-коду. Просто напишіть про ваш промо-код в мережі (без активних посилань на сайт, достатньо написати "інтернет магазин Лагуна", "магазин Лагуна" або просто "Лагуна") - і він почне працювати на вас! Швидше за все, такі повідомлення будуть поза увагою модераторів (бо не містять активних посилань), але будуть корисні для ваших майбутніх покупців.

Для власників сайтів, що розміщують реферальні посилання: напишіть про те, що за умови переходу на сайт Лагуни з вашого ресурсу, клієнти отримуватимуть знижку. Можна одразу вказати її розмір. Одразу після переходу клієнта за вашим реферальним посиланням, у клієнта спливе віконце з повідомленням про отримання знижки. Всі ціни на сайті будуть зменшені на розмір, визначений вами.

Бажаємо успіхів та шалених заробітків!


Поставити запитання по промо-коду
Автор матеріалу:


Пов`язана стаття: Заробіток у своєму селі. Шалений потенціал!
Безліч товарів за найнижчими цінами. Знайдеться все!Заробляй на поширеннях! Як?


Написати нову статтю  

Купити побутову техніку, мобільні телефони, ноутбуки, інструмент, автомобільну техніку і шини в інтернет-магазині Лагуна (можливо в кредит, на виплат) в містах, селищах міського типу та селах: Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Крим, Кропивницький, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів а також в усіх інших населених пунктах України
Пропонуємо приватним особам або комерційним організаціям скористатись можливостями, що надає вам інтернет-магазин "Лагуна" і додати в каталог магазину будь-які товари або послуги, вживані або нові, з метою продажу та отримання прибутку. Поставте свій товар в продаж за кілька кліків просто зараз! Щоб скористуватись пропозицією, ви маєте увійти в VIP-зону магазину (для партнерів) або зареєструватись (для нових користувачів).
Код партнера магазину Лагуна:

Пароль:

Реєстрація
Спитайте в того, хто порекомендував наш магазин. В нього є промо-код, після вводу якого ви отримаєте знижку!Створення унікального заголовку та опису цієї сторінки для якіснішого поширення у соцмережах

Відладчик для кешованих поширень для мережі Facebook

Поставити запитання або подивитись приклади